Main menu
header custom

Upozornění pacientům

Vzhledem k současné epidemiologické situaci je na poliklinice omezený provoz se zaměřením na akutní potíže.

U chronicky nemocných a plánovaných zákroků záleží na domluvě s Vaším ošetřujícím lékařem. Pokud Vás lékař nevyzve ke zrušení kontroly, tak se na vyšetření dostavte.

Při návštěvě polikliniky se v jejích prostorách pohybujte s rouškou a bez doprovodu, pokud není nezbytný.

•     • Pacienti v karanténě se zdravotními potížemi jiného rázu, než je onemocnění v důsledku nového coronaviru, žádáme o telefonickou konzultaci KHS nebo u svého praktického lékaře.
  •     • Odkládáme preventivní prohlídky, očkování, pracovně-lékařské prohlídky a jinou posudkovou činnost (vystavování řidičských a zbrojních průkazů, výpisy z dokumentace a jiné posudky). Dále zastavujeme vyšetření pro potřebu posudkové služby ČSSZ (invalidní důchody, bezmocnosti).
  •     • Chronickou medikaci řešíme vystavováním e-RP. Pacientům v karanténě vystavujeme e-PN pouze na základě telefonické konzultace.
  •     • Chirurgická ambulance je v provozu bez větších omezení.
  •     • Ve stomatologických ordinacích řešíme akutní a bolestivé případy jen u našich registrovaných a telefonicky objednaných pacientů. Ošetření je bez použití aerosolu.
  •     • Praktičtí lékaři pro děti a dorost ordinují po předchozí telefonické domluvě. Očkování dětí a preventivní prohlídky provádějí dle plánu .

Poliklinika Bory spol s r.o.
Čechova 44, Plzeň

ústředna: 373 723 111